Zamów paellę do domu na terenie Trójmiasta

Jednym z moich projektów na rok 2020 było robienie ‚live cooking’- gotowanie paelli na przyjęciach i imprezach. Jednakże z powodu pandemii, którą aktualnie doświadczamy, i z brakiem widoków na poprawę sytuacji, stworzyłem paellę w domu, abyśmy mogli nadal cieszyć się małymi przyjemnościami życia pomimo przeciwności losu.

Jeśli mieszkasz w jednym z obszarów zaznaczonych na powyższej mapie, możesz cieszyć się pyszną paellą w domu od 40 zł za porcję. W cenę wliczona jest dostawa i specjalna patelnia do paelli w prezencie.

Rodzaje paelli:
– paella z owocami morza 60 zł za porcję.
– paella z kurczakiem i warzywami 50 zł za porcję.
– paella wegańska 40 zł za porcję.

Rezerwacji należy dokonać co najmniej dzień wcześniej.

Zarezerwuj swoją paellę

Akceptuję politykę prywatności

FAQ

Kiedy możesz dokonać rezerwacji?

Możesz dokonać rezerwacji z tak dużym wyprzedzeniem, jak tylko chcesz, o ile dzień rezerwacji, którym jesteś zainteresowany, jest już widoczny w systemie. Jeśli jeszcze nie jest, zawsze możesz napisać do mnie przez formularz lub skontaktować się telefonicznie.

Dla rezerwacji w tym samym tygodniu:

– Do środy każdego tygodnia można rezerwować paelle wszystkich rodzajów i ilości porcji.
– Od środy i z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem można zarezerwować dowolny rodzaj paelli na maksymalnie 4 porcje.

Czy czas dostawy jest dokładny?

Postaram się jak najbardziej zbliżyć do czasu dostawy, jednak margines czasowy wynosi 15 minut w jedną lub drugą stronę. Tak więc, np. paella zamówiona na 13:00 może dotrzeć pod adres dostawy między 12:45 a 13:15.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu przeział czasowy nie mógłby zostać dotrzymany, skontaktuję się z Tobą jak najszybciej.

Jak przechowywać patelnię do paelli?

Ponieważ jest to patelnia stalowa, należy ją wysuszyć natychmiast po umyciu, a gdy będzie już całkowicie sucha, należy dodać niewielką ilość oleju i dobrze rozprowadzić papierem kuchennym na całej powierzchni. W poniższym linku można zobaczyć filmik instruktażowy na ten temat: https://youtu.be/b0wOu6rB4uE 

Czy mogę ponownie użyć mojej patelni do paelli przy następnej rezerwacji?

Jeśli chcesz, mogę gotować na tej samej patelni przy twojej następnej rezerwacji. Jak? Najpierw trzeba zrobić rezerwację, a następne przynieść patelnię na adres Kraszewskiego 29, dzwoniąc wcześniej pod numer telefonu: 505 96 88 11.

W zamian za to otrzymasz kupon rabatowy na kolejne zakupy o następującej wartości, w zależności od zarezerwowanej paelli:
– 2 porcje: 11 zł / 4 porcje: 15 zł / 6 porcji: 18 zł /  8 porcji: 22 zł / 10 porcji: 29 zł / 12 porcji: 34 zł / 14 porcji: 38 zł / 16 porcji: 59 zł.

Mogę przygotować różne ilości porcji na Twojej patelni do paelli według poniższej tabeli:
– Patelnia na 2 porcje: paella na 2 porcje.
– Patelnia na 4 porcje: paella na 2 i 4 porcje.
– Patelnia na 6 porcji: paella na 4 i 6 porcji.
– Patelnia na 8 porcji: paella na 4, 6 i 8 porcji.
– Patelnia na 10 porcji: paella na 6, 8 i 10 porcji.
– Patelnia na 12 porcji: paella na 6, 8, 10 i 12 porcji.
– Patelnia na14 porcji: paella na 8, 10, 12 i 14 porcji.
– Patelnia na16 porcji: paella na 8, 10, 12, 14 i 16 porcji.

Przy obliczaniu wysokości kuponu zostanie uwzględniona ilość zarezerwowanych porcji paelli, dla której zostanie użyta ponownie patelnia.

Hiszpania to o wiele więcej niż słońce i plaża!

Hiszpańska Loteria Świąteczna

Chciałbym podarować Ci kupon na Hiszpańską Loterię Świąteczną, z którym masz szansę wygrać nawet 20.000 złotych i wydać je na co przyjdzie Ci ochota. 

W Hiszpanii kupowanie i dzielenie się kuponami Hiszpańskiej Loterii Świątecznej to tradycja i dlatego chciałbym się nią podzielić z Tobą. 

Zasubskrybuj nasz poniższy newsletter, w którym maksymalnie raz na kwartał będziemy Cię informować o naszych nowościach, a w te święta otrzymasz DARMOWY kupon loteryjny. Powodzenia!

Hiszpańskiej Loterii Świątecznej

Chciałbym podarować Ci kupon na Hiszpańską Loterię Świąteczną, z którym masz szanse wygrać nawet 20 000 złotych i wydać je na co przyjdzie Ci ochota. Odbierzesz go za darmo z pierwszym newsletterem. Powodzenia!

Warunki

Twój kupon został wysłany! Jeśli go nie otrzymasz, sprawdź folder SPAM!